Політика

Депутат Франківської міськради, якого підозрюють у корупції, третій місяць не з’являється до суду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 7 листопада, у міському суді мали продовжити розгляд справи депутата Івано-Франківської міської ради, інженера “МІУК” Василя Скиданчука, якого підозрюють в адміністративному правопорушенні щодо врегулювання конфлікту інтересів.

14962504_649780218516582_1018793535_n

На попередні засідання депутат міськради не з’являвся. Обгрунтовував це відрядженнями і вирішенням службових питань.

До темиФранківський депутат міськради Скиданчук втретє не з’явився до суду

Сьогодні нічого не змінилося – Скиданчук знову подав клопотання щодо перенесення розгляду справи. На цей раз депутат поїхав у відрядження до Тернополя.

До темиЩе один депутат Франківської міської ради, обвинувачений в корупції, не з’явився до суду

Суд не зміг розпочати розгляд справи без обвинуваченого. Відтак, засідання знову перенесли і воно відбудеться 2 грудня о 10 годині. До слова, термін розгляду справи підходить до завершення.

Нагадаємо, інженера “МІУК” Василя Скиданчука та депутата міськради й очільника КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктора Синишина підозрюють в адміністративному правопорушенні щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Загалом на двох чоловіки уклали більше 40 договорів з проведення ремонтних робіт на понад 600 тисяч гривень. Як зазначають у прокуратурі, посадовці підписували акти приймання-передачі виконаних робіт, проведених підприємствами, співзасновниками яких вони були та не вживали жодних заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, і не повідомляли про це свого керівника.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.