Політика

“Чиновникам треба забути про корупцію на Прикарпатті”, – Денис Шмигаль

Google+PinterestLinkedInTumblr
У п’ятницю, 2 серпня, Володимир Зеленський прибув у Франківськ, щоб представити нового голову ОДА, а також оглянути аеропорт.

Очільником Івано-Франківської ОДА став Денис Шмигаль, колишній директор Бурштинської ТЕС.

Фото: Ігор Маслов

«Призначати голів облдержадміністрацій по цілій Україні нам сьогодні дуже важко, тому що немає кадрів, – каже Зеленський, представляючи Шмигаля. – А якщо кадри є, то немає грошей на кадри. Тому таких людей, які є, як ми… не хочу казати про патріотизм. Людей, які хочуть щось гарне зробити для України за невеличкий термін, таких “волонтерів політичних”, дійсно небагато. І це один із них»

Сам Денис Шмигаль говорить, що пріоритетними напрямками його роботи будуть: розвиток інфраструктури, будівництво очисних споруд і соціальний напрямок.

«Це величезна відповідальність. Пріоритети – відновлення інфраструктури, адже 80% мостів у поганому стані. Наступний етап – екологія, стихійні сміттєзвалища, будівництво очисних споруд. Потім – підтримка бізнесу, соціальний напрямок: лікарні, школи. Все це ми будемо реалізовувати по завершенню реформи децентралізації. А чиновникам теперішнім треба забути про корупцію на Прикарпатті» – каже Денис Шмигаль.

«Красивий край, але доріг немає. Важко доїхати», – каже Зеленський.

На проблемні автотраси скаржилися йому і місцеві. Зокрема, мова йшла про дорогу в Космачі. Сільський голова Космача повідомив, що мова йде про ремонт 15 кілометрів дороги, що вартуватиме 175 мільйонів гривень.

«Вам треба 175 мільйонів гривень? – перепитав Зеленський та звернувся до нардепа від округу №88 Андрія Іванчука.  – Ви ж місцевий, правильно? Депутат-мажоритарник? Знайдіть 175 мільйонів на ту дорогу».

Андрій Іванчук зауважив, що це взагалі не його округ. Сказав , що в його окрузі є місто Городенка, яке теж без доріг. Але в бюджеті на ремонт нема грошей.

«Не з бюджету, там все давно зрозуміло, – каже президент. – Ви ж можете ці гроші знайти вже до ранку. 175 мільйонів – це нічого. Я знаю людей, які мають ці гроші, і ви теж їх знаєте. Допоможіть людям, не прив’язуйтесь до бюджету».

Після того, як Іванчук пообіцяв знайти гроші і посприяти ремонту дороги в Космачі, президент  сказав:

«Тепер, пане губернаторе, я звертаюся до вас. Маєте список проблем, шукайте гроші на їх вирішення».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.