Політика Фото

«Чорна п’ятниця»: Марцінків обіцяє нові автобуси на 27 маршрут (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кожної п’ятниці міський голова Руслан Марцінків разом з чиновниками міськради проводи рейд на вулицях Франківська. Під час “чорної п’ятниці” вони перевіряють роботу комунальних служб та наявні проблеми.

“Ніхто, окрім мене, не знає, де цього разу буде перевірка. Сьогодні це були Каскад, Позитрон та Кішлак, – пише мер. – До рейду приєднався депутат міськради Роман Марцінків. Оглянули великий дитячий майданчик, який навесні буде засіяний травою, двір на вул. Вовчинецька, 198 а – Симоненка, 2,4, де розташована зруйнована фортеця. Її плануємо розібрати та облаштувати в цьому великому дворі гарний простір для дітей”.

Чиновники звернули увагу на громадський транспорт та поспілкувались щодо цього з мешканцями. Окремо проінформували пенсіонерів щодо “картки іванофранківця”.

“Є проблеми з маршрутом №41 та 45. Будемо вирішувати, – написав Марцінків. – На зупинці “Гранд базар” буде встановлено урни. Вже на початку квітня маємо отримати нові автобуси. Плануємо випустити їх на 27-й маршрут, зробивши його комунальним”.

На завершення мер поцікавився, який наступний район запропонують мешканці міста для перевірки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.