Політика

“Б’ють усі рекорди і ховаються від людей”. Оксана Савчук прокоментувала засідання комітету ВР

Google+PinterestLinkedInTumblr
Як пише на своїй сторінці у соцмережі нардеп від Прикарпаття Оксана Савчук, комітет ВР з питань аграрної та земельної політики за 10 хвилин розглянув 11 питань.

Це відбулося на засіданні комітету вранці 18 жовтня, повідомляє Репортер.

Б‘ють усі рекорди! О 08:40 дзвінок. Запросили на засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики на 09:00. Хоча засідання повинно було відбутися сьогодні, 18 жовтня, о 14:30. За 10 хв усе розглянули й проголосували. 10 хвилин на 11 альтернативних законопроектів! – пише Оксана Савчук.

Міністр інфраструктури порадив Оксані Савчук шукати гроші на міст у місцевому бюджеті

За її словами, не пройшло й двох місяців роботи, а влада ховається від людей. Адже питання продажу землі – дуже важливе для всієї країни, але комітет вирішив, що може приймати рішення без громадськості, без преси та обговорення.

Комітет проголосував за законопроект #2178_10 від 10.10.2019 як за основу до першого читання, – повідомляє Савчук. – Проект закону передбачає розпродаж землі з 2024 року всім іноземцям, фізичним і юридичним особам, особам без громадянства.

Крім того, за словами Оксани Савчук, іноземцям, які орендують землю протягом трьох років, можна купувати її одразу після вступу в дію закону.

Оксана Савчук пропонує перенести День Незалежності України та узаконити прапор УПА

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.