Політика

Більше справедливості, більше можливостей: Зеленський у США розповів, якою бачить Україну через 5 років

Google+PinterestLinkedInTumblr
Президент України Володимир Зеленський розповів, що  через п’ять-десять років бачить Україну безпековим форпостом та успішною країною, у якій буде більше справедливості, більше можливостей.

Про це він заявив під час презентації Плану трансформації України в США. Про це повідомляють в Офісі президента, пише Репортер.

«Ми маємо чітке бачення, якою має стати Україна через п’ять-десять років. Це амбітний План трансформації нашої держави. Більше справедливості, більше можливостей – будуємо успішну та стійку Україну», – зазначив він.

Президент пояснив, що документ, який має назву A Greater Justice and Opportunity – Building Prosperous and Resilient Ukraine, окреслює бачення розбудови України на найближчі роки як «безпекового форпосту, цифрового, інфраструктурного та аграрного хабу».

За словами Володимира Зеленського, план перетворення економіки України визначає амбітні цілі щодо розвитку людського капіталу, забезпечення «зеленої» трансформації та енергетичної безпеки країни.

Глава держави зауважив, що документ є інструментом для розвитку стратегічного партнерства України зі США в економіці й містить конкретні спільні економічні, інвестиційні проекти.

«Закладені в плані понад 80 проектів – це амбітні проекти на загальну суму 277 мільярдів доларів. Вони передбачають фінансування коштом державного бюджету України, а також залучення програм міжнародної допомоги, кредитів, інвестицій», – сказав він.

Президент висловив сподівання, що американські партнери активно долучаться до реалізації цього амбітного плану.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.