Політика

Журналістів запрошують на неординарну прес-конференцію МНС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього року втретє, згідно Указу Президента, Україна святкує День рятівника.

Напередодні урочистих заходів з нагоди святкування Дня рятівника 14 вересня 2010 року об 11:00 начальник Головного управління МНС в області підполковник служби цивільного захисту Володимир Чернецький на стадіоні спортивно-оздоровчого комплексу Головного управління МНС в області імені Героїв-пожежних (за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 68) проведе прес-конференцію з представниками центральних та регіональних засобів масової інформації, на якій підіб’є підсумки діяльності Головного управління МНС в області, розповість про специфіку діяльності пожежно-рятувальної служби Прикарпаття, дасть відповіді на усі запитання.

Прес-конференція очільника Головного управління МНС в області проходитиме у цікавий та неординарний спосіб: буде розгорнуто пункт управління та життєзабезпечення, а кожен із представників мас-медіа на декілька годин змінить професію, перевтілившись на рятувальника. На журналістів чекають також показові виступи різноманітних рятувальних служб, незвичні конкурси, цікаві змагання в умовах, наближених до польових і, безперечно, призи – для переможців.

Запрошуються усі бажаючі. Акредитація проходитиме до 12:00 13 вересня 2010 року за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 6, центр пропаганди ГУ МНС в області, або за телефоном 59-65-46.

ОНОВЛЕННЯ

Заходи, заплановані на 11:00 14-го вересня на стадіоні ім.
Героїв-пожежних (прес-конференція та показові виступи), у зв’язку зі
службовою необхідністю перенесено на 09:30 15-го вересня. Запрошуємо
взяти участь!

Акредитація до 12:00 14-го вересня 2010 року за адресою: м.
Івано-Франківськ, вул. Франка, 6, центр пропаганди ГУ МНС в області, або
за телефоном 59-65-46.

Центр пропаганди ГУ МНС в області

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.