Політика

Жертвами холодів стали три мешканці Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За минулі вихідні жертвами холодів стали троє прикарпатців. Останній прикрий випадок стався в Калуському районі, де біля залізничного переїзду в селі Голинь перехожі виявили непритомного чоловіка та одразу викликали швидку допомогу. 35-літнього мешканця села Тужилів з діагнозом «відмороження верхніх та нижніх кінцівок» було доправлено до Калуської центральної районної лікарні. Чоловік помер через дві години, так і не прийшовши до тями. Як з’ясувалося, чоловік  зловживав алкогольними напоями.

Того ж дня до реанімаційного відділення Калуської центральної районної лікарні з діагнозом «відмороженням верхніх та нижніх кінцівок І-ІІ ступенів» поступив 50-літній житель селища Войнилів. Чоловіка було знайдено біля власного помешкання. Як констатують медики, стан потерпілого середньої важкості.

У суботу, 23 січня в Косівську центральну районну лікарню з діагнозом «обмороження пальців правої руки І степеня» було доставлено 46-літнього  жителя села Смодна Косівського району. На даний час потерпілий знаходиться в травматологічному відділенні Косівської ЦРЛ.