Політика

Завтра стартує акція «Ніч у музеї»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вперше в Івано-Франківську, в Музеї мистецтв Прикарпаття в ніч з 17 на 18 травня до Міжнародного дня музеїв пройде акція — «Ніч у музеї».

Отож, наступної ночі іванофранківці матимуть нагоду роздивитися музейні експонати у зовсім новому світлі, більш романтичному, під запалені свічки та музику «Місячної сонати» Людвіга ван Бетховена.

Також на відвідувачів чекатиме цікава та насичена програма, присвячена історії Івано-Франківська. Наприклад, консул Республіки Польща у Львові Андрій Дрозд розповідатиме про роль Потоцьких у розбудові Станіславова, про історію музеїв України розповідатиме начальник управління культури ОДА Володимир Федорак, архітектор Зеновій Соколовський розкаже про історію Станиславської фортеці та ратуші, а легендами старого міста потішить краєзнавець Іван Бондарєв.

Весь захід буде супроводжуватися класичною музикою, театралізованими дійствами та художніми перфоменсами від Юрія Писаря та Романа Бончука. До речі, до художнього дійства можуть долучитися всі бажаючі. При вході будуть висіти два полотна та фарби, аби люди могли залишити свій малюнок та створити «Музику ночі».

До речі, директор музею Михайло Дайнега поділився планами вже на наступну «Ніч у музеї». На другий рік вона буде присвячена періоду XVI століття. Пропуск за дрес-кодом — одягом цієї епохи.

Початок о 21:00 та триватиме до 03:00 години. Вхід вільний.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.