Політика

Завтра Прикарпаття відвідає делегація з Канади

Google+PinterestLinkedInTumblr

Завтра, 1 жовтня, на Прикарпатті перебуватиме делегація провінції Саскачеван (Канада) з метою ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом області, налагодження співпраці в галузі освіти.

Офіційну делегацію з Канади очолює заступник Прем’єра, Міністр фінансів провінції Саскачеван Кен Краветц. У складі делегації — Міністр освіти провінції Донна Гарпауер, заступник Міністра освіти Одрі Роудхауз, секретар Кабінету, секретар Виконавчої ради Фреждерік Д. Менті, голова Дорадчого комітету з питань саскачевано-українських відносин Джеральд Луцюк, президент ради Українсько-канадського конгресу провінції, член Дорадчого комітету з питань саскачевано-українських відносин Ед Лисик, Почесний консул Канади в м. Львові.

Гості з Канади зустрінуться з головою орбласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком, заступниками голови ОДА та керівниками галузевих управлінь, ознайомляться з роботою новоствореного Дозвільного центру в місті Івано-Франківську, відвідають Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. 

Прес-служба голови ОДА

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.