Політика

Засуджений до страти в ОАЕ відкрив авіакомпанію в Україні

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Україні з’явиться нова авіакомпанія — Yanair. 28 серпня 2013 року вона запускає регулярний рейс з київського аеропорту «Жуляни» до Чернівців. Засновник і власник компанії – російський бізнесмен Олексій Янчук, про це йдеться в Єдиному держреєстрі підприємств України.

Як повідомляє Форбс, Олексій Янчук проживає в Німеччині, відомий як засновник киргизької авіакомпанії Eastok Avia, а також фігурант кримінальної справи про вбивство співвітчизника Євгена Хапрова в ОАЕ навесні 2009 року. У грудні 2011 року Шаріатській суд Шарджі засудив Янчука і його партнера Петра Іваника до смертної кари.

«Вирок вступив у законну силу, і влада ОАЕ намагається добитися екстрадиції Янчука А.В.», — повідомив адвокат вдови Хапрова Олександр Пугачов.

У Yanair в оперативному лізингу два літаки Saab 340A, які можуть перевозити 33 пасажирів, говорить комерційний директор компанії Олег Левченко. В Україну поки прибув один літак. За словами Левченка, ринкова ціна Saab340А 1988 випуску — від 800 тис доларів до 1,4 млн доларів.

Літати до Чернівців Yanair планує три рази на тиждень. Вартість перельоту – від 902 гривень в одну сторону, і від 1574 гривень – в обидві, про це йдеться в письмовій відповіді прес-служби аеропорту.

Екіпажі літаків укомплектують колишніми співробітниками «АероСвіту», говорить Левченко, який у збанкрутілій компанії відповідав за внутрішні перевезення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.