Політика

За вихідні на Прикарпатті потонули троє людей, з них одна дитина

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як повідомляють прикарпатські рятувальники, впродовж минулих вихідних на водоймах Івано-Франківщини потонуло троє осіб, з них одна малолітня дитина. Так, у селі Струпків Коломийського району в місцевій річці потонула 6-літня дитина, яка відпочивала поблизу водойми без нагляду дорослих; в селі Городниця Городенківського району в річці Дністер потонув 25-літній молодий чоловік; в селі Довге Тисменицького району в Дністрі під час купання втопився 25-літній житель села Тумир Галицького району.

Недільного дня сталася трагедія на Тисмениччині. В селі Довге Тисменицького району в річці Дністер під час купання потонув 25-літній житель села Тумир Галицького району. Як з’ясувалося, того дня двоє молодих чоловіків на човні перепливали річку Дністер. Оскільки до берега було вже зовсім близько, то один із них — 25-літній мешканець села Тумир Галицького району — вистрибнув з човна, щоб доплисти до берега самостійно, і водночас освіжитися у воді від спеки. Інший молодий чоловік продовжував пливти у човні до берега. В якусь мить він помітив, що його товариш пірнув і раптом зник під водою. Чоловік зрозумів, що сталося нещастя.

Працівники річково-координаційного аварійно-рятувального центру, котрі прибули до місця виклику, знайшли тіло потонулого чоловіка неподалік місця трагедії та витягнули його на поверхню.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.