Політика

За порушення на «Буковелі» до адмінвідповідальності притягнуто Олександра Шевченка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Держгірпромнагляд притягнув до адміністративної відповідальності Олександра Шевченка – директора ТзОВ ВК «Скорзонера» – підприємства, що є представником власника деяких пасажирських канатних доріг в ГК «Буковель», та начальника канатної дороги Тараса Литвинюка.

Нагадаємо, 13 січня державні інспектори територіального управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області проводили позапланову перевірку виконання раніше виданих приписів керівництву підприємства «Скорзонера» що в селі Поляниця Яремчанської міськради.

Інспектор виявив, що новозмонтовану канатну дорогу навіть не було офіційно введено в експлуатацію. Крім цього, було виявлено ще низку порушень, які загрожували життю людей.

Державний інспектор, відповідно до наданих повноважень, прийняв рішення зупинити канатну дорогу до усунення порушень. Однак керівництво «Скорзонери» виставило охорону, яка не дала змоги опломбувати дорогу.

За створення керівництвом ТзОВ ВК «Скорзонера» перешкод діяльності посадових осіб Держгірпромнагляду готується подання до Івано-Франківської обласної прокуратури для вжиття заходів прокурорського реагування.

Інформцентр Держгірпромнагляду