Політика

За добу 19 січня – жодного померлого від грипу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З похолоданням продовжується складна ситуація з застудними захворюваннями. Станом на 15:00 19 січня 2010 року в місті Івано-Франківську з початку епідемії було загалом зареєстровано  40747 випадків захворювання на грип та ГРВІ, а також їх ускладнення. Загалом з початку епідемії було госпіталізовано 1852 особи до міських лікарень із грипоподібними захворюваннями. За весь період епідемії з міських лікарень було виписано 1780 хворих, які пройшли повний курс лікування від ГРВІ та грипоподібних захворювань.

Протягом минулої доби було зареєстровано 234 випадки захворювання на грип та ГРВІ, серед захворілих 111 – це дорослі, 123 – діти до 18 років. Протягом минулої доби до міських лікарень було госпіталізовано 18 осіб, з яких усі 18 є дітьми, віком до 18 років. У реанімаційних відділеннях міських лікарень перебуває 2 людей. За минулу добу з міських лікарень було виписано 8 осіб, які пройшли повний курс лікування від ГРВІ та грипоподібних захворювань.

Протягом минулої доби у Івано-Франківську не було зареєстровано жодного летального випадку. А загалом з початку епідемії зареєстровано 11 летальних випадків.