Політика

ЗНО цього року інше

Google+PinterestLinkedInTumblr

З переліку предметів, винесених на ЗНО, заб­рали правознавство та основи економіки. Водночас обов’язковим буде тестування з української мови та літератури. Учасники мають право тестуватися максимум з п’яти дисциплін.

Найголовнішим нововведенням стало те, що ЗНО отримало дві функції. Воно зараховується як результат підсумкової державної атестації в школах і водночас є сертифікатом для вступу до ВНЗ. Саме тому, якщо людина не з’явиться без поважної причини на тестування, вона ризикує не отримати атестат про середню освіту.

Тестування триватиме із 6 травня по 6 червня. Через це навчальний рік для одинадцятикласників закінчиться 1 травня. Також суттєвим нововведенням є те, що ВНЗ зараховуватимуть абітурієнтів виключно по сертифікатах незалежного оцінювання.

Повідомляється, що в Івано-Франківській області реєстрація відбувається нормальними темпами. Зараз зареєстровано 40?% від очікуваних 12?13 тисяч бажаючих. Реєстрація закінчиться 3 березня о 18:00. Як кажуть освітяни, реєстрація однієї людини триває 20?25 хвилин, тому вони звертаються до громадськості реєструватися якомога раніше, щоб не створювати ажіотажу в останні дні, адже у такому випадку встигнути занести до бази даних всіх стане фізично неможливо.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.