Політика

Виконком захотів ударити по «3 студії» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківська влада планує відмінити пільгову орендну плату телеканалу «3 студія». Саме про це сьогодні йшлося на засіданні виконавчого комітету. Журналіст каналу Вероніка Шиманська назвала це тиском на канал від однієї політичної сили. Відтак члени виконкому відступили.

На захист виступив член виконкому Олександр Кулик. Підняти з 5 до 20 тис. грн. оплату за щомісячну оренду він прирівняв до закриття цього ЗМІ. «У тих умовах ринку, в яких працюють сьогодні ЗМІ це велике навантаження для даного підприємства, – сказав Кулик. – «3 студія» – це комерційна організація, яка давно працює на ринку Івано-Франківська і не фінансується ані з міського, ані з обласного бюджету».

Олександр Кулик зауважив, що не хотів, щоб це трактувалося як тиск на засіб масової інформації чи зведенням рахунків якимись політичними силами. Припустив, що це необдумане рішення і закликав колег не голосувати.

Вероніка Шиманська підтримала його. «Чи можна це оцінювати як тиск на засіб масової інформації?», – спитала журналіст. Члени виконкому знітилися, відповісти не змогли. Врешті вирішити питання довивчити. А щоб не виглядало, що вони тиснуть на ЗМІ, вони обіцяють забрати пільги і в інших підприємців, які користуються такими пільгами. Або принаймні в більшості із них.

До речі, “3 студія” є єдиним приватним ЗМІ, яке користується такою пільгою. Інші комерційні ЗМІ орендують приміщення у приватних організацій.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.