Політика

Виконком обурився колективним договором ЄРЦ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 13 лютого, на виконкомі вносили зміни до статуту ТС «Сервіс-авто». Правда, далеко не всі зміни з тих, які потрібні техсервісу, подав на внесення їх керівник. Зокрема, міського голову Віктора Анушкевичуса здивувало те, що у статутних цілях «Сервіс-авто» планує будувати заклади громадського харчування.

«Сервіс-авто побудує кнайпу, колибу, – мріяв мер, – і Строїч там заведе для виконкому 95 % знижку, тільки 5% буде коштувати товар. Горілка буде за ціною мінеральної води і найвищої якості».

Слід нагадати, що про число 95 % міський голова згадав не просто так. Адже недавно на прес-конференції директор КП ЄРЦ Вадим Войтик розповів про колективний договір на своєму підприємстві і знижки, які вони надають при оплаті своїм працівникам.

«Пане голово, – звернувся до мера Василь Мельничук, – треба щоб і тепловики, і працівники «Водоекотехпрому» теж мали знижку на своєму підприємстві 95%».

Мер погодився і додав, що він не розуміє чому він оплачує 100% за усі послуги. «Чому я на вул. Південному бульварі, 42 плачу найвищу плату в Івано-Франківську? – пожартував Анушкевичус. – Якщо ЄРЦ платить 95%, то я взагалі нічого би не мав платити. Ще й доплачувати мали би мені».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.