Політика

Водій-убивця велосипедиста сам здався у міліцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Увечері 27 липня на дорозі на околиці Коломиї виявили мертвим 66-річного мешканця райцентру з тілесними ушкодженнями, характерними для дорожньо-транспортної пригоди. На відстані понад 400 метрів працівники міліції знайшли велосипед постраждалого. На місці ймовірного зіткнення були знайдені фрагменти бампера і розбитої фари легкового автомобіля. Вдалося встановити, що слід шукати «Жигулі» яскраво-жовтого кольору першої або шостої моделі. Із 23-ої години 27 липня і майже до обідньої пори 28 липня міліціонери провадили розшук, перевіряли власників транспортних засобів цих моделей.

Достатньо сказати, що тільки у Коломийському районі таких авто зареєстровано більше двохсот. Під ранок одна з оперативних груп натрапила на «Жигулі» з пошкодженнями, що могли бути наслідком дорожньо-транспортної пригоди. Однак результати ретельної перевірки експертів засвідчили, що ця машина не причетна до дорожньо-транспортної пригоди на дорозі у селі Шепарівці.

Зрештою в міліцію зателефонував чоловік і повідомив, що саме він був учасником аварії. Після зіткнення з велосипедистом водій автомобіля поїхав далі. Вдома він поставив машину в гараж. Але після спілкування з родичем усвідомив, що рано чи пізно міліціонери з’являться і на його подвір’ї.

Результати огляду «Жигулів»-«копійки» підтвердили припущення працівників ДАІ про те, що автомобіль саме такої моделі причетний до ДТП з трагічними наслідками. Зараз з’ясовуються обставини та причини аварії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.