Політика

Від морозів позамерзали стояки з холодною водою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Якщо необхідно, то будемо закуповувати воду у пластикових пляшках і забезпечувати нею людей. Але в будь-якому випадку ми не маємо права залишити громадян без питної води», — зазначив голова облдержадміністрації у вівторок, 26 січня на нараді з головами райдержадміністрацій та міст обласного підпорядкування. На нараді, серед іншого, йшлося про наслідки сильних морозів для стану ЖКГ області.

Так, через незвично низькі температури в окремих багатоповерхових будинках позамерзали стояки з холодною водою. Така ситуація спостерігається в Долині, Калуші, Івано-Франківську, та найважче доводиться місту Тлумачу, де через особливість мереж без водопостачання залишилась третина будинків. За словами голови Тлумацької РДА Василя Сеніва, зараз люди беруть воду для своїх потреб із криниць.

Микола Палійчук доручив головам райдержадміністрацій та міським головам тримати на особистому контролі питання з вирішенням відновлення водопостачання у квартири мешканців. Комунальники повинні оперативно вирішувати аварійні ситуації, а влада повинна подбати, щоб люди були забезпечені водою.