Політика

Ветерани Прикарпаття готові вдатись до акцій громадської непокори

Google+PinterestLinkedInTumblr

Завтра, 26 лютого, о 13-й годині в Івано-Франківську ветерани проведуть мітинг проти реформ, які відбуваються зараз у Збройних Силах України та в цілому в державі.

Про це заявили  члени двох найпотужніших ветеранських об’єднань регіону – організації “Ветеранів 38-ї армії (корпусу)” та Івано-франківської міської спілки ветеранів Афганістану.

Зокрема, ветерани протестують проти можливого закриття військової поліклініки гарнізону, яка є єдиним лікувальним закладом, який обслуговує захисників Вітчизни.

«За часів незалежності України нас і діючих військовослужбовців ЗСУ позбавили багатьох соціальних гарантій, – наголосив керівник  Івано-франківської міської спілки ветеранів Афганістану Віктор Омелько. – Тепер на черзі позбавлення нас права на якісне і професійне лікування. Ми просто не можемо цього допустити».

«Ми готові відстоювати поліклініку всіма доступними нам законними методами, зазначив голова організації “Ветеранів 38-ї армії (корпусу)” полковник Володимир Мойсеєнко».

Нагадаємо, що свого  часу в Івано-Франківській області  було знищено потужний військовий госпіталь. Сумнівну оборудку з продажем його споруд тривалий час розслідувала прокуратура  України. Обіцянки влади створити на Прикарпатті госпіталь для ветеранів та військових пенсіонерів так і не виконанні. На сьогодні Івано-Франківська область є єдиною в Україні, яка не має подібного лікувального закладу, хоча тут проживає понад 14 тисяч(!) ветеранів та військових пенсіонерів.

Західний регіональний медіа-центр Міністерства  оборони України. 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.