Політика

В області пройде ювілейний волейбольний турнір

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 10 квітня, у Богородчанах у спортивному комплексі ЛВУМГ відбудеться 15-й ювілейний обласний кубок з волейболу на вшанування пам’яті про Героя України Олексу Гірника — кубок, який став  уже традиційним на Прикарпатті. Розпочнеться турнір о 9:00.

На цей захід запрошені представники районної влади, політичних партій та громадських організацій Богородчанщини, його засновниками є І. Кіф’як та З. Клебан. За словами Євгена Гірника, волейбольний турнір на малій батьківщині його батька започатковано в середині 90-х років з тим, щоб молоді люди більше знали про подвиг О. Гірника. Тому й родина Гірників підтримала цю ініціативу й щороку разом із Богородчанським лінійно-виробничим управлінням магістральних газопроводів виступає організатором заходу.

Волейбольний кубок проводять традиційно в останні вихідні дні березня, адже 27 березня — день народження  О. Гірника. Щоправда, цього року в зв’язку з низкою обставин захід перенесено на 10 квітня. Команди, які посядуть I, II і III місця, отримають пам’ятні кубки та грошові премії, а найкращий та найстарший гравці турніру — цінні призи.

Довідка. Олекса Гірник, український патріот із Калуша, в ніч з 21 на 22 січня 1978 року, напередодні дня Акта проголошення злуки УНР і ЗУНР, який тепер відзначають як День соборності України, спалив себе на Чернечій горі в Каневі, біля могили Тараса Шевченка, на знак протесту проти політики зросійщення України.

Газета «Галичина»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.