Політика

В Івано-Франківську страйкують маршрутні перевізники (оновлюється)

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську почався страйк маршрутних перевізників. Як повідомляє кореспондент «Репотера», великі групи автобусів стоять в районі супермаркетів «Велес» і «Арсен». Наразі місто обслуговують лише автобуси і тролейбуси КП «Електроавтотранс».

Нагадаємо, перевізники вже довгий час вимагають від міської влади підвищити ціну на проїзд в автобусах до 3 грн. Більше про це читайте у статті «Репортера» «Автобуси вимагають грошей».

Як повідомляв «Репортер», ситуація вийшла з-під контролю на вчорашньому засіданні виконавчого комітету міськради. Питання про підняття тарифів на перевезення навіть не змогли винести на розгляд виконкому. Перевізники покинули зал засідання під вигуки «Мер не має слова», «Ви з нас знущаєтеся», «Маєте ДЕПО, то хай вас возить».

Як повідомляє ТРК «Вежа» із посиланням на голову міської асоціації пасажирських перевізників Василя Бамбузу, страйк є безстроковим. За його словами, автобуси не вийдуть на маршрути до тих пір, поки влада не прислухається до перевізників. Вони готові залишити нинішню вартість проїзду у маршрутках – тобто 2 гривні. При цьому погоджуються возити по три пільговики.

Оновлення 11:01. Усі маршрутні автобуси вишикувалися вздовж тротуарів по вулиці Івасюка. Тролейбуси переповнені. Як це виглядає — у нашому фоторепортажі.

Оновлення 12:00. Востаннє великий страйк перевізників в Івано-Франківську відбувся 15 вересня 2011 року. Тоді атобуси зупинилися о 10:00 та стояли до 16:00. Перевізники вимагали зменшення кількості пільговиків. Того ж дня питання розглянули на сесії міської ради. Депутати не тільки нічого не змінили, але й пригрозили: якщо щось подібне повториться, вони проведуть достроковий конкурс на усі маршрути.

Оновлення 13:20. На події відреагував міський голова Віктор Анушкевичус, який зібрав спеціальний брифінг. За його словами страйку як такого немає, а перевізники водночас оголосили про ремонт автобусів. Мер назвав їхній вчинок шантажем, і заявив, що якщо так продовжуватиметься і далі, з ними можуть розірвати договори. Наразі тривають переговори.

«Репортер» слідкує за розвитком подій.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.