Політика

Уже завтра опалення в Івано-Франківську працюватиме на рівні 100%

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Після розпорядження міського голови «Про початок опалювального сезону в житловому фонді міста» у зв’язку із зниженням температури повітря та з метою забезпечення нормативного температурного режиму в житловому фонді із вчорашнього дня, 7 жовтня, ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» розпочало опалювальний сезон у житловому фонді Івано-Франківська, який підключений до системи централізованого теплопостачання.

Станом на сьогодні централізоване телопостачання в Івано-Франківську діє на 60 відсотків. Про це повідомив кореспонденту ТРК «Вежа» директор «Теплокомуненерго» Ігор Прокопів. За його словами, вихід опалювання на повну потужність триває близько трьох днів. Для запуску усіх 38 котелень, які є на балансі підприємства, необхідний час.

Крім того, клопотів тепловикам додали численні крадіжки кранів, які регулюють тиск теплопостачання. Внаслідок цього без опалення досі перебувають 16 будинків. Між тим, уже завтра до кінця дня подача тепла в оселі іванофранківців буде на рівні 100 відсотків, запевнив Ігор Прокопів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.