Політика

Усі базари в Калуші — негігієнічні

Google+PinterestLinkedInTumblr

На сьогоднішній день повністю вимоги гігієни та санітарії не виконує жоден із калуських міських базарів та торгових рядів. Про це йшлося на засіданні протиепідемічної комісії, інформує Калуш ФМ.

Головний державний санітарний лікар Калуського району Богдан Пеленичка повідомив, що об’єктивно оцінити якість продуктів і дотримання санітарних правил досить складно, адже санепідстанція має право перевіряти торгові заклади тільки чотири рази на рі,к і до того ж про всі перевірки попереджати не пізніше ніж за 10 днів. Відтак, кількість випадків гострих кишкових інфекцій серед калушан і мешканців району у порівнянні з минулим роком цьогоріч зросла практично на чверть. І у більшості випадків люди отримували зараження з харчових продуктів, реалізованих саме на ринках.

Ще однією проблемою, яка стосується всіх ринків міста та потребує негайного вирішення, є безпритульні тварини. У результаті, директорам калуських ринків дали два тижні для того, щоб їх позбутися.

Цікаво, що найбільш проблемним калуські санепідеміологи визнали ринок на вулиці Стуса, адже там поряд продають і промислові, і продовольчі товари.

А от на муніципальному ринку вже виконали більшість приписів санепідстанції. Там обладнали додаткові санвузли та рукомийники, а також — очистили каналізацію і продезінфікували ринок. Єдиною проблемою залишається відсутність закритих контейнерів для збору сміття. Проте таких контейнерів наразі не вистачає у комунального підприємства «Екосервіс».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.