Політика

«Ураган» вийшов до півфіналу плей-офф чемпіонату України з футзалу

У суботу, 23 квітня, напередодні Великодня, в манежі Коледжу фізвиховання відбувся вирішальний матч серії чвертьфінальної плей-офф між івано-франківським «Ураганом» та львівським «ТВД». Рахунок у протистоянні був нічийний, 2:2, тож переможець цієї гри виходив у наступну, півфінальну стадію змагань.

«Ураган» почав потужно. Вже на другій хвилині рахунок у матчі відкрив Валентин Цвєлих. За дві хвилини вперше у нинішньому плей-офф забив Петро Шотурма — 2:0. Така перевага протрималася аж до 15 хвилини. Саме тоді «Ураган» отримав право на штрафний удар, Сержао відпасував на Шотурму і десятий номер оформив дубль. А за кілька миттєвостей віч-на-віч з голкіпером «ТВД» виходив Біро Жаде, до атаки вчасно підключився Роман Кіндратів і пробив у незахищений кут воріт — 4:0. Гості час від часу «огризалися» атаками, але у воротах «Урагану» вдало діяв Кирило Ципун.

У другому таймі «Ураган» продовжив атакувати. На майданчику з’явилися свіжі Роман Ярий та Ренатіньо. На 27 хвилині ефектним ударом у ближню дев’ятку п’ятий м’яч у ворота «ТВД» забив Сержао. Вже тоді львів’яни почали грати з п’ятим польовим. Усе, що їм вдалося у такій ситуації — це два голи престижу від екс-ураганівця Андрія Ткачука та Романа Вахули. Фінальний рахунок — 5:2, і «Ураган» виходить до півфіналу.

На цій стадії суперником нашої команди буде «Єнакієвець». Перші два матчі півфінальної серії відбудуться 13 та 14 травня на майданчику команди з Донеччини.