Політика

«Ураган» програв «ТВД» свій перший матч у плей-офф

Кілька хвилин тому у Львові завершився перший матч серії пле-офф між львівським «ТВД» та івано-франківським «Ураганом». У напруженому поєдинку перемогу здобули господарі майданчика.

«Ураган» першим відкрив рахунок. На 5 хвилині відзначився Біро Жаде. По ходу зустрічі «ураганівці» після двох результативних атак суперників змушені були відіграватися. На 17-й хвилині рахунок вже був 2:1. Але за лічені секунди до кінця тайму рахунок зрівняв Максим Павлюк — 2:2.

У перші хвилини другого тайму Валентин Цвєлих вивів «Ураган» вперед — 2:3. «ТВД» не збиралося здаватися і за хвилину встановило статус кво. Ще за хвилину Біро Жаде оформив дубль і знову вивів свою команду вперед — 3:4. Цей гол виявився останнім у цій грі для підопічних Сергія Гупаленка.

Натомість «ТВД» зуміло переламати хід поєдинку. На 29-й хвилині Тарас Кузь відновив паритет, а на 31-й хвилині Василь Денис встановив остаточний рахунок — 5:4.

Завтра «Ураган» у Львові зіграє другий матч з «ТВД». Нагадаємо, серія триватиме до трьох перемог однієї з команд.

Он-лайн трансляцію завтрашнього поєдинку можна буде переглянути на сайті НФК «Ураган» uragan.if.ua. Початок гри — о 12:00.