Політика

Ультрас “Дніпра” затримали в Сімферополі за відмову визнати Крим Росією

Google+PinterestLinkedInTumblr

За його словами, хлопці йшли до стадіону з прапором “Дніпра” і трояндою збірної України, коли людина з георгіївською стрічкою, яка представилася “самообороною”, зажадала показати документи. Коли фанати відмовилися, їх відвели до патрулю МВС, але там заявили, що для перевірки документів немає жодних підстав. “На цьому конфлікт здавався вичерпаним. Ми попрямували в бік стадіону і побачили, що ця людина йде до нас разом із хлопцями у військовій формі. 8-10 чоловік.

Вони нас наздогнали, знову зажадали документи. Закінчилося тим, що нас поклали на асфальт, забрали паспорти і телефони, після чого відвезли на автобусі в РУВС”, – поділився Сергій з “Обозревателем”. Каже, що вдалося сховати один телефон, за яким і повідомили друзям про затримання. “Як відреагували в міліції? А там повний бардак. Купа незрозумілих людей – в цивільному, камуфляжі, з автоматами. Не зрозумієш, хто кого представляє”, – зізнався фанат.

Хлопців було четверо, один з Сімферополя, якого і повели першим на допит, і звинуватили в тому, що він привіз до Криму “Правий сектор”, а інших фанатів назвали націоналістами, терористами й екстремістами. “Коли почали допитувати оперативники, напруга спала – ми зрозуміли, що з ними можна спілкуватися. Окремо вони там всі нормальні люди, але коли збираються разом, починається змагання, хто більше любить Росію. З’ясували, що затримали нас нібито за порушення громадського порядку”, – зазначив Павлов.

Але пізніше, коли хлопці повинні були йти, запитали – за що їх все-таки затримали. “Нам відповіли: “Вам що, мало?”, і зняли ще відбитки пальців. Взагалі все це почалося через те, що ті хлопці у військовій формі запитали нас: “Ви розумієте, що це Росія?” Природно, ми відмовилися це розуміти і приймати. Тоді вони й вирішили нас затримати. Все підґрунтя саме в цьому”, – резюмував фанат.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.