Політика

Україну визнали найкращою серед найбідніших

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відомий американський журнал Newsweek опублікував рейтинг 100 кращих для життя з точки зору економіки, охорони здоров’я, якості життя, освіти та політичної ситуації країн світу. Україна посіла в цьому списку 49-е місце (63,97 бала).

Разом з цим, Україну в цьому рейтингу визнано країною з найбільш високим рівнем життя серед країн із низьким рівнем доходу. Україну також визнали найбільш грамотною країною серед держав із низьким рівнем доходу поряд з Албанією — грамотними є 99% населення.

Найкращою країною у світі було визнано Фінляндію (89,31 бала), за нею йде Швейцарія і Швеція. До десятки найкращих входять також Австралія, Люксембург, Норвегія, Канада, Голландія, Японія і Данія.

США посідають 11 позицію, Німеччина — 12, Великобританія — 14, а Франція — 16. Найуспішнішою країною у Північній та Східній Європі є Чехія (25 місце), потім Хорватія (28 місце) і Польща (29 місце).

Польща займає 29 місце, Естонія — 32, Латвія — 36, Україна — 49, а Росія — 51 місце після Куби. Список замикає Буркіна-Фасо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.