Політика

У свіжому «Репортері»: шлях прикарпатського афериста Іларія, незламна коломиянка і помилки на поштівках Станіславова

Google+PinterestLinkedInTumblr

Самозваний архимандрит взявся вчити вірі та зціляти селян у селі Новошин Долинського району. Натомість, на Львівщині потребує допомоги його рідний, онкохворий, чотирирічний син. Батько залишив маленького Дем’яна майже відразу після його народження. Крім того, Іларій має геть дивну здатність — він вміє позичити гроші навіть у ледь знайомих людей. А потім зникає… Читайте про прикарпатського шахрая на сторінках 6-7 у топ-матеріалі під назвою «Іларій. Шлях афериста».

Людина цього тижня — Руслан Коцаба. Відомий в області шоумен від політики та журналістики минулого четверга настільки вдало спровокував вчену раду Прикарпатського університету, що про це не перестають говорити і сьогодні. Про резонансний конфлікт між представником ЗМІ та мужами науки — у свіжому номері газети на сторінці 3.

Івано-Франківська міська рада нарешті затвердила порядок надання дозволів на відключення від централізованого опалення. Але чи буде тепер легше поставити автономку? Відповідь шукав «Репортер». Читайте на сторінці 4.

Жінка — сильніша за хворобу. Так, свого часу коломиянці Галині Бритвак лікарі не давали шансів на життя, її покинув чоловік. Але жінка не здалася і нині пише дитячі книги й доводить, що людина та віра здатні перемогти будь-що. Читайте рубрику «Людина» на сторінці 19.

«Західний полюс», найпопулярніше з нині діючих радіо в Івано-Франківську, скоро святкуватиме свої 16 років. Тутешні ведучі традиційно заряджають слухачів позитивом на цілий день. Одна з них — Мар’яна Заклінська. Щосуботи та щонеділі у ранковому вікенд-шоу разом з Павлом Доликом вони пробуджують ціле місто. Читайте інтерв’ю з ведучою на восьмій шпальті газети.

Водіїв, які сідають за кермо нетверезими, збираються штрафувати на сім тисяч гривень, а у випадку рецидиву – конфісковувати автомобіль. Згодом авто можуть продати. Такий законопроект Верховна Рада вже прийняла у першому читанні. Детальніше про нововведення читайте на шпальті 17.

Якось так уже склалося у наших головах, що іноземні товари завжди кращі, ніж українські. Погодьтеся, для виробників не скористатися цим стереотипом було би просто гріхом. Саме тому одні з них нагло брешуть, що їхня продукція – відомого англійського, італійського чи ще якогось там «не нашого» походження, а інші – не договорюють. Ми спробували розібратися, хто є хто у цій грі «в іноземців». Читайте сторінку 18.

Поштівки роблять люди, а людині властиво помилятися. За свою більш ніж сторічну історію станиславівські поштівки бачили не так багато помилок-проїздів, але вони таки були. Ми роздивилися зблизька кілька філокартичних «ляпів». Розгортайте газету на сторінці 20.

Вже 10 років у селі Черемхові Коломийського району діє кінно-спортивний клуб «Варто». Коні, які тут живуть, виступають на змаганнях, возять туристів і навіть лікують дітей. Читайте детальніше на традиційній «спортивній» сторінці 21.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.