Політика

У свіжому «Репортері»: хобі франківських політиків, гаківка на Прикарпатті, станиславівські революції на поштівках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

• Політики стають справжніми тільки поза політичною сценою. Саме за її лаштунками в них вирує геть інше життя, інші інтереси й захоплення. Гори, футбол, вино, лижі, картини, теніс. Чим захоплюються у вільний час івано-франківські політики — у топ-темі номера на шпальті 7. • Наближається Великий піст. Час згадати не лише про шлунок, а й про душу. Ексклюзивні пісні рецепти на монастирській кухні Манявського скита дізнавалися наші журналісти.

• Нові електронні реєстри до дитсадків у батьків викликають лише запитання. Деякі діти віддаляються в чергах, а деякі взагалі змушені пропускати цілий рік. Чому — читайте у свіжому номері «Репортера».

• Традиційна рубрика — авторська кулінарія зі смачними життєвими історіями. Цього разу колонка від Романа Вірастюка розповість про соуси як універсальну приправу. Розгортайте газету на 17-тій шпальті.

• Чимало людей щодня стикаються з недбальством і хамством у кафе й ресторанах. Та мало хто з них наважується сперечатися за належний сервіс. Як правильно та ефективно відстояти свої права, дізнаєтеся у Репортері.

• Сергій Адамович: «Книжки я пишу серцем, а в політиці хочу бути потрібним людям». Один із найактивніших депутатів обласної ради у вересні минулого року захистив докторську дисертацію. Він ішов до цього останні вісім років. Про депутатство, науку та політику — читайте у свіжому номері.

• Бувалі водії часто жартують, що паркування взимку — це окремий вид мистецтва, осягнути яке дано далеко не кожному. Головна проблема в тому, що під колесами авто — не асфальт або ґрунт, а лід. Тож будь-який необережний рух під час рушання з місця чи при спробі зупинитися може призвести до того, що машину поверне або поведе вбік. Нерідко це трапляється навіть на «пішохідній» швидкості у 3-5 км. Які ж помилки допускають водії, вибираючи місце для машини взимку, — розповість традиційна автошпальта.

• Сторінками солдатських альбомів. До свята захисника Вітчизни, 23 лютого, нині ставлення в українців доволі неоднозначне. Та цього разу ми не будемо вдаватись в ідеологічні чи політичні дебати. Хочемо просто згадати про історії тисяч молодих хлопців, які свого часу відбули два роки у солдатських шинелях і кирзових чоботах. Це частина їхнього життя, від якого нині лишилися тільки дембельські альбоми… Про них — на 18 шпальті.

• Труба тече, забита каналізація, нема світла у квартирі — усе це спеціалізація аварійної служби міськвиконкому. «Репортер» попрацював одну ніч з бригадою франківських аварійників.

• Від старих поштівок Станиславова виникає враження, що наше місто завжди було затишне, провінційне. Як сонні мухи, пленталися ним містяни. Лише зрідка порушить вуличний спокій цокіт копит коняки, яка тягне фіакр, або спаскудить повітря екзотичне авто… Проте цей спокій — оманливий. Збереглися кадри, де грізно коливається людське море, якому затісно серед площ і вулиць Станиславова. Читайте і переглядайте цікаві поштівки на 20 шпальті.

• Нині мало хто з нинішніх любителів хокею знає, що раніше на Прикарпатті ця гра називалася гаківкою. Незважаючи на те, що то були перші десятиліття розвитку хокею, у нас тоді він був значно популярніший, ніж тепер.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.