Політика

У Перегінську відкрили нову споруду школи №2

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулої суботи відбулося відкриття приміщення новозбудованої у Перегінську загальноосвітньої школи №2 1-3 ступенів на 400 учнівських місць. Оскільки школа знаходиться на плавунах, під її фундаментом будівельникам довелось встановити спеціальні сваї. Кошторисна вартість будівництва — понад 12 млн. грн.

Як зазначив голова Долинської райдержадміністрації Микола Філіпович, за два останні місяці на добудову Перегінської школи №2 надійшло 3 млн. 200 тис. грн. з державного бюджету, і «школа вийшла як писанка». У подарунок від районної влади новосели отримали музичний центр.

Голова ОДА Михайло Вишиванюк наголосив: «Будівельники можуть по праву пишатися: завершено спільну семилітню працю і сьогодні діти, батьки і вчителі отримали велику радість, переступаючи поріг нової школи-красуні, з якої неодмінно вийдуть вчені, міністри, письменники, краєзнавці, а то й президенти». Від обласної влади школі подарували мультимедійний клас, а тенісні — головне управління освіти науки ОДА.

Будівельник за фахом, голова обласної ради Ігор Олійник відзначив «добру якість виконаних робіт» і закликав перегінських матерів «народжувати дітей, дбати про демографічну ситуацію в Україні», запевнивши їх, що «влада побудує ще не одну школу».

Керівники області вручили Почесні грамоти ОДА і обласної ради, медалі «За заслуги перед Прикарпаттям» будівельникам, директору школи, керівнику батьківського комітету, вчителям, які долучилися до спорудження сучасного навчального закладу.

До речі, досі Перегінська ЗОШ №2 знаходилася у старих будівлях 50-х років минулого століття.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.