Політика

У Калуській РДА 8 держслужбовців не мають вищої освіти

Google+PinterestLinkedInTumblr

Про те, що у Калуській РДА 8 держслужбовців не мають вищої освіти, з’ясувалося нещодавно під час колегії Калуської райдержадміністрації, яка розглянула виконання актів і доручень Президента України та Уряду з питань реалізації державної кадрової політики. Загалом, формальний проект рішення викликав хвилю обурення голови РДА Василя Петріва.

За словами очільника райдержадміністрації, це вже була четверта колегія під його керівництвом, а проекти рішень і далі пишуться «для галочки».

«Чому досі не озвучено, що 8 державних службовців Калуської РДА не мають узагалі вищої освіти, — зазначив Василь Петрів. — А структура РДА не відповідає постанові Кабінету Міністрів? Не укомплектовано юридичний відділ. А загалом вакансії є у шести відділах».

Голова Калуської РДА назвав «бардаком» ситуацію, яка склалася з документами, які регламентують роботу підрозділів райдержадміністрації, зокрема, положеннями про відділи, управління та посадовими інструкціями державних службовців РДА. З огляду на це, Василь Петрів «перекроїв» проект рішення, додавши до нього суттєві зауваження, зокрема: до 10 липня — утворити структуру, яка буде відповідати за доступ до публічної інформації; до 20 липня — оголосити конкурси на заміщення вакантних посад, а до 20 серпня — провести відповідні конкурси.

До речі, на сайті Калуської РДА (http://www.rda.if.ua) зазначено всього 5 вакантних посад, тоді як на колегії йшлося про 8, пише калуська газета «Вікна».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.