Політика

У Франківську на виборах чергуватимуть 200 міліціонерів і частина посадовців

Google+PinterestLinkedInTumblr

У неділю, 25 травня, на час виборів президента, в Івано-Франківську на дільницях чергуватимуть 200 працівників міліції та ще 16 працівників новоствореного батальйону МВС. Про це сьогодні, 20 травня, на оперативній нараді в міського голови повідомив начальник сектору охорони громадського порядку міського відділу міліції підполковник Олександр Петрів.

Таким чином на кожній дільниці мають чергувати по 2 працівники міліції. Петрів також наголосив, що у місті буде посилено охорону громадського порядку, працюватимуть автопатрулі і наряди з працівників того ж новоствореного батальйону. 

Петрів додав, що вже проведені обстеження як окружних комісій, так і виборчих дільниць. Не всі виявлені недоліки можливо усунути, але дещо зробити таки можна. Так, для прикладу, перевірка виявила, що в окружних комісіях треба поставити у двері другі врізні замки, металеві решітки на двері до кімнат, де зберігаються бюлетені, камери стеження біля цих же дверей. 

Так само є проблеми з безпекою на дільницях – відсутність решіток на дверях та вікнах, а деякі з них навіть не обладнанні засобами телефонного зв’язку. 

Кожній дільниці відправили дані, що саме потрібно виправити. 

До слова,на виборах без вихідних залишаться і міські чиновники. Так у місті організовують цілодобову групу чергування. Працюватиме вона з 7 години 24 травня по 7 годину 26. В групу увійдуть члени виконкому, заступники міського голови, представники МВС, ДСНС, управлінь культури та освіти, ЄРЦ, РЕМу, департаменту комунального господарства, «Міськсвітла»,»Водоекотехпрому» медики і т.д.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.