Політика

Трирічна Емілія потребує допомоги!

Google+PinterestLinkedInTumblr

За життя своєї трирічної доньки Емілії бореться подружжя Ліщинських із села Студінка Івано-Франківської області. В Емілї важка вроджена патологія нирок.

Внаслідок хвороби дитина вже відстає у розвитку. Вона не може нормально харчуватися, бо більшість продуктів для неї категорично заборонені. Майже все своє життя дівчинка на ліках.

Врятувати дитину може тільки негайна трансплантація. Грошей на неї батьки просто не встигнуть так швидко заробити, навіть якби могли. Білоруські трансплантологи чекають на Емілію вже у понеділок.

«Вона вже 2 рази помирала в мене на руках», — плачучи, каже мати Емілії Людмила Ліщинська. Ліщинські дізналися про проблему з нирками у доньки, коли їй було шість місяців і вона захворіла на пневмонію. Але наскільки проблема серйозна, з’ясували лише кілька місяців тому — тоді дитині раптово стало гірше. Емілія майже не їла, на якийсь час навіть перестала ходити.

«Зараз дівчинка має відставання у фізичному розвитку, у неї кісткові болі, стоншення кісткових тканин, печінкова недостатність, хронічна прогресуюча анемія», — зазначила дитячий обласний нефролог Оксана Дащенко. Остаточний діагноз поставили столичні лікарі — складна вроджена патологія нирок. Життя дівчинці може врятувати лише трансплантація. Причому негайна.

Нирки батьків дівчинці не підходять. Потрібно шукати донора. У Київському інституті нефрології Ліщинським порадили їхати до Білорусі, де є банк донорських органів. Хоч ціни там порівняно з іншими країнами невисокі, але батьків Емілії вони ошелешили: трансплантація нирки коштує 52 тис. дол.

«Вони нам сказали приїжджати одразу з усіма грошима. Бо коли вони нас обстежать, одразу поставлять на чергу цієї нирки. Донор може бути за декілька днів, може і в той час бути», — каже мати Емілії. Зараз батьки зібрали лише шість тисяч — це власні заощадження і те, що вдалося назбирати по родичах та сусідах. Намагаючись заробити гроші на порятунок доньки, батько-далекобійник зараз майже не буває вдома. Але так швидко зібрати потрібну суму, кажуть Ліщинські, — вони просто не в змозі. У Мінському центрі дитячої нефрології Емілія має бути вже в понеділок, 5 серпня.

«Лікарі випустили нас з Києва і сказали: вам потрібно думати про трансплантацію вже, бо наступного разу ви можете її до нас вже й не довезти», — з розпачем каже Людмила.

Реквізити для надання допомоги:
ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО: 14360570
Призначення платежу: Для поповнення картки 5168 7572 1503 1230
Ліщинська Людмила Володимирівна ІПН: 2887900263

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.