Політика

Троценко просить прикарпатців прийти на вибори

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 19 травня, голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко звернувся до мешканців Прикарпаття. Публікуємо текст звернення.

Шановні краяни!

Сьогодні Україна переживає доленосний момент. Після багатотисячних протестів на Майдані Незалежності у Києві та містах всієї України проти вседозволеності та безкарності влади, репресій та утисків громадянських прав, ми з гідністю вибороли право визначати подальшу долю нашої держави. 

І це право, яке має кожен громадянин України, незалежно від того, де він проживає, якою мовою спілкується, до якої церкви ходить, може бути реалізоване, насамперед, під час прямих і всенародних виборів Президента України.

Новітня історія незалежної Української Держави ще не знала такої напруженої передвиборчої кампанії, яка б відбувалася в настільки складних умовах.

25 травня ми не тільки віддаватимемо свій голос за певного кандидата, а й вибиратимемо майбутнє наших дітей. Цей вибір засвідчить, чи підтримуємо ми ті цінності, за які наші співвітчизники в далекому і зовсім близькому минулому віддали своє життя: за свободу, справедливість, гідність кожного громадянина країни. У світлі їхньої найвищої жертви відповідальність за наш вибір набуває ще більшої ваги і значення. 

Закликаю кожного з Вас виконати громадянський обов’язок – прийти 25 травня 2014 року на свою виборчу дільницю та проголосувати за нового Президента України!

Проголосуйте за того кандидата в Президенти, який на Ваше переконання зможе захистити національні інтереси України, забезпечити її духовний і економічний розвиток, подолати корупцію та утвердити моральні цінності в нашій державі.

Нехай кожен, усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом, Законом та майбутніми поколіннями, відкине будь-яку спокусу продати свій голос, фальсифікувати результати виборів чи стати співучасником порушень виборчого законодавства. Ні в кого – ані всередині країни, ані поза нею – не повинно виникнути жодних сумнівів щодо демократичності прийдешніх виборів.

Наша сила – у єдності, яка здолає усі перешкоди  і забезпечить гідне майбутнє для України та її народу! 

Слава Україні!

Голова обласної державної адміністрації                                       Андрій Троценко

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.