Політика

Табачник скасував держіспит з української мови

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник скасував державний іспит з української мови для бакалаврів у вишах. Так, міністр вніс зміни до наказу Міносвіти «Про організацію вивчення гуманітарних дисциплін за вільним вибором студента».

Згідно з документом, міністр ухвалив таке рішення, «враховуючи пропозиції вищих навчальних закладів та з метою оптимізації фінансових витрат вищих навчальних закладів при організації державної атестації».

Текст наказу подаємо нижче.


НАКАЗ
Від 29.03.2010 № 259

Про внесення змін до наказів
МОН від 09.07.2009 № 642
та від 21.12.2009 № 1150

Враховуючи пропозиції вищих навчальних закладів та з метою оптимізації фінансових витрат вищих навчальних закладів при організації державної атестації

Н А К А З У Ю :

1. Внести зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.07.2009 № 642 «Про організацію вивчення гуманітарних дисциплін за вільним вибором студента», виклавши пункт 1.2 наказу у такій редакції:

«1.2. Проводити підсумковий контроль з нормативних дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки у формі екзамену.»

2. Внести зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.12.2009 № 1150 «Про затвердження програм навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)»:

2.1. У Додатку № 1 (Навчальна програма дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста) в описі навчальної дисципліни, слова «вид контролю: державний екзамен» замінити на «вид контролю: екзамен».

2.2. У Додатку № 2 (Навчальна програма дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра) в описі навчальної дисципліни, «Вид контролю: залік (3-й семестр), екзамен (4-й семестр), залік, курсова робота (5-й семестр), державний екзамен» замінити на «Вид контролю: залік (3-й семестр), залік (4-й семестр), екзамен (5-й семестр)».

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Суліму Є.М.

Міністр Д.В. Табачник

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.