Політика

Табачник “мочить” Вакарчука заднім числом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністр освіти та науки України Дмитро Табачник заявляє, що його попередник Іван Вакарчук залишив йому у Міністерстві освіти та науки «руйнівну спадщину». Про це Д. Табачник заявив сьогодні журналістам у Кабінеті Міністрів. «Спадщина в міністерстві залишена не просто жахлива, а руйнівна. Міністерство випалено вщент», – сказав Дмитро Табачник.

Зокрема, Табачник скаржиться на те, що за час діяльності попереднього міністра накопичились борги за підручники. «Якщо хтось спробує друкувати підручники цього року, то рахунки міністерства будуть заарештовані… Понад 30 млн грн за підручники не повернуто».

Крім того, сказав Д. Табачник, підручники для дев’ятого класу почали передавати до шкіл лише у грудні 2009 року. «Яким чином працювали школи чотири місяці без підручників, я не знаю. Не оголошений конкурс на підручники, не профінансовані всеукраїнські учнівські олімпіади. Це те, що має відбутися у березні-квітні. За два роки не куплений жодний шкільний автобус для дітей із сільської місцевості, і багато-багато інших державних програм просто зупинені», – заявив Д. Табачник.

«Я був песимістом, але те, що побачив… Якщо ви вважаєте цю діяльність професійною, то у мене просто немає слів, щоб це оцінити», – додав міністр освіти і науки.

УНІАН

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.