Політика

“Скорзонера” вкладе у футбол Прикарпаття 60 мільйонів гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську створено нове господарське товариство «Професійний футбольний клуб «Прикарпаття» за участі футбольного клубу та компанії «Скорзонера». Відповідне рішення прийняли депутати Івано-Франківської міської ради. У статут господарського товариства передано цілісний майновий комплекс, незавершене будівництво західної трибуни міського стадіону “Рух” і земельні ділянки, які знаходяться в користуванні стадіону. Створення господарського товариства дозволить компанії “Скорзонера” із 2010 року розпочати фінансування клубу, і за 2 роки – завершити реконструкцію стадіону «Рух», повідомляє ZAXID.net.

За словами директора підприємства «Скорзонера» Олександра Шевченка, компанія, що володіє гірськолижним туристичним комплексом “Буковель”, має намір інвестувати в розвиток футбольного клубу “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) 60 млн грн до 2014 року. Упродовж 5 років компанія буде інвестувати по 12 млн грн щорічно.

На переконання міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, таке доленосне рішення буде згадувати не одне покоління футболістів.

Нагадаємо, що стадіон «Рух» перебуває на реконструкції майже 20 років. Водночас, ФК «Прикарпаття» через матеріальну скруту та відсутність тренувальної бази і транспорту опинився на межі виключення з першої української ліги.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.