Політика

США пообіцяли Україні $50 млн на реформи

Google+PinterestLinkedInTumblr

 

Джозеф Байден

Віце-президент США Джо Байден під час візиту до Києва повідомив, що його уряд готовий виділити Україні $50 млн на здійснення політичних і економічних реформ.

Як повідомляє Associated Press, із загальної суми у 50 млн, 11 млн призначатимуться на організацію президентських виборів, які відбудуться 25 травня. Також у цю суму входить фінансування діяльності груп експертів зі США, які допомагатимуть Україні зменшити залежність від російських енергоносіїв.

Окрім цього, Білий дім оголосив про надання $8 млн так званої нелетальної військової допомоги для збройних сил України. Допомога включає поставки обладнання для утилізації боєприпасів, засоби зв’язку і транспорт, повідомили у Білому домі.

Як відомо, у вівторок, 22 квітня, віце-президент США Джо Байден зустрівся у Києві з виконувачем обов’язків президента України Олександром Турчиновим і прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Віце-президент США наголосив, зокрема, на готовності США підтримати Україну і закликав український уряд до реформ і боротьби з корупцією.

27 березня Сенат США проголосував за надання Україні фінансової допомоги в розмірі $50 млн на такі потреби, як вдосконалення демократичного управління, прозорості, підзвітності, забезпечення верховенства закону, боротьби з корупцією, а також проведення вільних і справедливих виборів і зміцнення демократичних інститутів і організацій громадянського суспільства в Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.