Політика

Річки тонуть у смітті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мер допитувався: «А в кого вони на балансі?». Юсипів лише відповів, що це не його територія. Тож, склалося враження, що річки нічиї і відповідати за їх чистоту немає кому. Так само, як і прибирати. Зрештою, керівник КП ДРЕУ наголосив: якщо треба, то він одноразово збере людей і прибере річки, але, аби закріпляти за ним постійно їх прибирання, він не згоден. Мовляв, це ж півміста.
Анушкевичус дав свою пропозицію: КП ДРЕУ, ЖЕО та молодіжний виконком зробить толоку і все вичистить. Разом із цим він наголосив, що для цього треба підключити й ЗМІ. «Ми вичищаємо і показуємо, — зазначив міський голова, — хай засоби масової інформації скажуть, що комунальні служби разом із молодіжними організаціями — ми вийдемо туди всі — наведемо порядок. І побачимо далі, яка є свідомість у наших громадян».
Далі він дав вказівку начальнику УЖКГ Петру Косюку та начальнику КП ДРЕУ Володимиру Юсипіву після оперативної наради виїхати на місце та подивитися чи, бува, не бракує контейнерів. Може треба додати більше. «Я вже казав, шанов-ні, що це наш хрест, — підсумував Анушкевичус, — і ми будемо його нести». Зазначивши, що рано чи пізно вони достукаються до свідомості людей, й ті таки прибиратимуть за собою місця відпочинку.
Що не кажіть, а ідея таки благородна. Шкода лише, що робити все це, як завжди, будуть трохи штучно. Знову скличуть дрібних чиновників, які, окрім насильних вказівок начальства прибирати річки, мають і власні проблеми, попіаряться у ЗМІ, мовляв, які ми свідомі… А чи змінить це бодай щось у головах наших людей — достоту так і невідомо. Може, треба спробувати ввести відпочинок під конвоєм? Тоді б точно за собою прибирали.