Політика

Реорганізація франківських ЖЕО почнеться з оголошень про банкрутство

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Iвано-Франкiвську планується у вереснi затвердити програму реформування житлово-комунального господарства мiста, повiдомив учора заступник мiського голови Iвано-Франкiвська з питань ЖКГ Микола Саєвич. “На наступне засiдання виконкому програму реформування житлово-комунального господарства буде представлено“, — сказав вiн.

Мiсто розробляє таку концепцiю, що воно начебто вiд комуналки вiдходить. Ми хочемо розмежувати функцiї замовника i виконавця комунальних послуг. Будуть тiльки органiзацiї, якi замовляють послуги, решта на тендерних засадах i конкурсах отримуватимуть право їх виконувати“, — пояснив Саєвич.

Саєвич розповiв, що в нинiшнiх ЖЕО накопичилося багато боргiв перед податковою iнспекцiєю та Пенсiйним фондом, тому, за його словами, “сьогоднi iншого виходу немає, як дати згоду на їх банкрутство“. “Жекiв як таких не буде. Найiмовiрнiше, ми перейдемо до керуючих кампанiй“, — додав вiн.

Наступним напрямом реформування житлово-комунального господарства, зазначив Саєвич, буде впровадження приватно-публiчного партнерства. “Упроваджується приватно-публiчне партнерство, є вже закон про концесiю“, — наголосив вiн.

Саєвич пообiцяв, що програма реформування житлово-комунального господарства буде конкретною і пiдкрiпленою необхiдним фiнансуванням.

Наразі в Iвано-Франкiвську діють 9 житлово-експлуатацiйних органiзацiй. Їхнiй борг перед Пенсiйним фондом разом зi штрафними санкцiями складає понад 4 млн грн.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.