Політика

«Прикарпаттяобленерго» втілює проекти реконструкції електромереж

Google+PinterestLinkedInTumblr

Зважаючи на стан електричних мереж та обладнання і постійно вищі вимоги до електропостачання, ВАТ «Прикарпаттяобленерго» продовжує оновлення повітряних і кабельних ліній електропередач та трансформаторних підстанцій. За літні місяці енергетики за допомогою спеціалізованих електромонтажних бригад підрядних організацій здійснили низку таких проектів. Інвестиції, які спрямовуються на оновлення основних фондів, закладаються в Інвестиційній програмі компанії. На 2010 рік інвестиційна складова тарифу компанії складає 65 млн. грн.

До осіннього похолодання завершаться роботи з реконструкції повітряної лінії 10 кВ від підстанції Делятин (3,2 км). Перебудова приєднання ПЛ-10 кВ Делятин була складною не лише через рельєфні умови гірської місцевості (височини та заболочені території), а й через зсуви ґрунту, які сталися тут після сильних опадів. Через це ділянку електролінії монтажники були змушені переносити.

На останньому етапі перебуває реконструкція ПЛ-10 кВ від підстанції Перегінськ. Адже у Рожнятівському районі, де проходить приєднання Ясень, практично завершено перебудову 10 км електролінії. Тривала експлуатація електромереж ПЛ-10 кВ без повної заміни їх елементів: опор, ізоляторів, траверз, проводу, привело до того, що вони стали фізично та морально зношеними. Здійснена реконструкція гарантує підвищення надійності роботи у випадку аварійного пошкодження лінії, а також забезпечує зменшення втрат електроенергії від коротких замикань та за рахунок відповідності перерізу встановлених у ході реконструкції проводів існуючим навантаженням.

Зроблено значну частину робіт з модернізації електромереж 0,4-10 кВ у населених пунктах Івано-Франківської області, зокрема: у місті Яремче, селі Слобода Коломийського району, селі Стопчатів Косівського району та інших. Там перебудова електроліній відбувається із використанням новітніх технологій – самоутримного ізольованого проводу. Також паралельно з оновленням повітряних ліній триває встановлення розвантажувальних трансформаторних підстанцій. Будівництво РТП дозволить нормалізувати напругу в електроустановках споживачів, яка інколи буває заниженою через понаднормативну довжину приєднань.

Крім того, триває перебудова кабельних лінії в обласному центрі (від підстанції Загвіздя), якими живиться значна кількість соціально важливих та категорійних споживачів у мікрорайоні Пасічна обласного центру.

Відділ інформаційної політики ВАТ «Прикарпаттяобленерго»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.