Політика

«Прикарпаттяобленерго» – серед найбільших платників податків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Загалом у січні 2013 року великі платники податків Івано-Франківської області сплатили до бюджетів усіх рівнів 47,1 млн. грн. податків і зборів, що складає 22,1 % від суми податкових надходжень в краї.

До державного бюджету від цих платників податків надійшло майже 37 млн. грн., або 39 % показника області. Найбільше сплачують такі підприємства податку на додану вартість, якого надійшло 20,9 млн. грн. та податку на прибуток – 5,5 млн. грн., що складає 41,2 % та 22,7 % сплати відповідно.

До Реєстру великих платників податків на 2013 рік, окрім ПАТ «Прикарпаттяобленерго», включено ще 15 платників податків Івано-Франківської області, це на два більше у порівнянні з минулим роком, серед них: ТОВ «Карпатнафтохім», ПрАТ «ЛУКОР», ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», ВАТ «Івано-Франківськцемент», Івано-Франківське обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, ПАТ «Івано-Франківськгаз», ТОВ «Прикарпатський торговий дім» та ін.

Сплата податків забезпечує уряд коштами для оплати заходів, які держава повинна виконувати на користь народу. Видатки місцевої влади на суспільні потреби теж постійно зростають. Тож від соціально відповідальної позиції великих платників податків залежить, як розвиватиметься освіта, медицина, якими будуть дороги, безпека та соціальне забезпечення громадян.

Довідка:

Відповідно до Податкового кодексу, великий платник податків – юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні послідовні чотири податкові (звітні) квартали перевищує 500 мільйонів гривень або загальна сума сплачених до державного бюджету платежів, що контролюються органами державної податкової служби, за такий період перевищує 12 мільйонів гривень.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.