Політика

«Прикарпаттяобленерго»: підсумки роботи за 9 місяців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У ВАТ «Прикарпаттяобленерго» підсумували зроблене за 9 місяців 2010 року. Зважаючи на визначені пріоритети, у першу чергу енергетики проаналізували виконання завдань з капітального ремонту електричних мереж — повітряних та кабельних ліній електропередавання та трансформаторних підстанцій, а також втілення заходів з покращення якості напруги.

Так, за 9 місяців 2010 року філіями товариства (РЕМ) здійснено капітальний ремонт близько півтори тисячі кілометрів ПЛ-0,4-10 кВ, зокрема замінено більше 6 тисяч аварійних опор та 311 км аварійного проводу, більше 9 тисяч ізоляторів; проведено розчистку 2420 км трас електроліній. Капітальним ремонтом також охоплюються трансформаторні підстанції: за три квартали цього року оновлено 760 ТП 10/0,4 кВ та РП-6-10 кВ.

Поряд з цим проводяться заходи з покращення якості напруги. З цією метою від початку року замінено 70 перевантажених трансформаторів, встановлено 12 додаткових розвантажувальних підстанцій, зменшено протяжність 25 приєднань, замінено 172 км проводу на провід з більшим перерізом.

Тільки у жовтні відремонтовано близько 300 км електромереж. Завдяки цьому покращиться якість електроенергії та надійність електропостачання у селах Іваниківка, Солотвино та у місті Богородчани Богородчанського району, Грабовець і Заверх Верховинського району, містах Бурштин та Верховина, селах Вікно, Новоселівка та в місті Городенка Городенківського району, селах Міжріччя, Новошин, Козаківка, Мислівка та Станківці Долинського району, селі Сівка Калуська та місті Калуш Калуського району, селах Угорники, Богородичин, Хлібичин, Молодилів, Торговиця та місті Коломия Коломийського району, Тюдів, Вербовець та Шешори Косівського району, Братківці, Липівка, Сілець і Козино Тисменицького району, Пасічна, Молодків, Добротів та Ланчин Надвірнянського району, Лук Вишнівський, Світанок, Пуків і хутір Бойки Рогатинського району, селах Суходіл, Закреничне, Цінева, Ясеновець та місті Рожнятові Рожнятівського району, селах Рож-Поле, Борщів, Задубрівці, Тростянець, Красноставці та місті Снятин Снятинського району, Кутище, Герасимів, Олеша, Ісаків, Надорожна, Хотимир Тлумацького району, у Татарові Яремчанської міськради та в інших населених пунктах, де впродовж місяця бригади виробничих дільниць РЕМ здійснювали капітальний ремонт електромереж.

«Оновлення електромереж — процес безперервний, — пояснює заступник технічного директора ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Роман Кумгир. — Обираючи об’єкти нашої інфраструктури для модернізації, ми враховуємо багато аспектів: незадовільний технічний стан мереж, їх низьку пропускну здатність, понаднормові довжини повітряних електроліній, неможливість перезаживлення мереж у ремонтних та аварійних режимах та інші. Сьогодні енергетики роблять усе можливе, щоб не допускати погіршення якості електропостачання споживачів краю».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.