Політика

Прикарпаття стало «велокраїною»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті завершилося впровадження проекту «ВелоКраїна», який передбачав облаштування в гірських районах області інфраструктури для зручного і доступного велотуризму. Минулого тижня на конференції «ВелоКраїна – народження європейського туризму» підбивалися підсумки цього проекту, який впроваджувався ММГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» м. Яремче ще з серпня 2008 р. спільно з партнерськими організаціями України та Румунії за підтримки Європейського Союзу й Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Проект мав на меті створення в Карпатському регіоні умов для активного відпочинку на велосипедах та збільшення попиту на туристичні послуги краю в літній період та міжсезоння. В області проект впроваджувався на території Яремчанської міської ради, Верховинського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Снятинського районів.

Ккерівники проекту підсумували свої зусилля. У рамках проекту здійснено:

  • розробку та опис 51 велосипедного маршруту (маршрути – радіальні, кільцеві протяжністю 7–60 км, складність – початковий, середній, профі);
  • видано туристичні карти та каталоги (загальним накладом понад 70 тис. примірників);
  • збудовано 10 нових придорожніх місць для відпочинку туристів;
  • встановлено 800 велосипедних стійок;
  • 53 садиби на 1091 ліжкомісце облаштовані для потреб велотуристів;

До реалізації проекту було залучено 50 волонтерів.

Проект завершився, але його результати будуть і надалі підтримуватися власниками садиб сільського зеленого туризму, облаштованих для потреб велотуристів прокатних пунктів.

Детальніше на сайті www.bikeland.org.ua

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.