Політика

Прикарпаття чекає на велику суботню толоку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 27 березня, на Івано-Франківщині пройде «День довкілля 2010» та обласна толока. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Микола Палійчук. Розпорядженням ставиться за мету до Великодня привести в належний санітарний стан населені пункти області, території підприємств і організацій, індивідуальні двори, місця масового відпочинку, зелені зони, полігони ТПВ, прибережні смуги річок, ліквідувати стихійні сміттєзвалища.

У зв’язку з цим головам РДА і міським головам міст обласного значення разом із селищними, сільськими радами, керівниками підприємств, організацій, установ, шкіл, середніх спеціальних та вищих навчальних закладів доручено:

  • розробити та провести заходи в рамках щорічної всеукраїнської акції «Благоустрій країни»;
  • провести упорядкування кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів;
  • забезпечити виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами» з дотриманням нових вимог;
  • спільно з органами місцевого самоврядування приступити до виконання Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки.

Також 27 березня буде проведено «День довкілля-2010» та обласну толоку. Крім того, службі автомобільних доріг в області, дочірньому підприємству «Івано-Франківськ-облавтодор» доручено забезпечити прибирання автошляхів та придорожніх смуг, а ВАТ «Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень» – прилеглих до залізничних колій територій.

Координацію та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покладено на головного виконавця – управління житлово-комунального господарства ОДА. Контроль за виконанням вестиме заступник голови ОДА Тарас Парфан.