Політика

Прикарпатські енергетики отримали новий Сертифікат ISO

Google+PinterestLinkedInTumblr

Нагадаємо, в ПАТ «Прикарпаттяобленерго» з 2008 року впроваджена та функціонує система управління якістю, сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Оскільки термін дії сертифікату, обмежений трьома роками, вичерпався — виникла потреба у перевиданні сертифікату на наступний період.

«Вивчивши документи, проаналізувавши результати процесів та поспілкувавшись із персоналом структурних підрозділів, — розповів керівник західного регіону міжнародної аудиторської групи Bureau Veritas Certification Олександр Сімінькович, — наші фахівці дійшли висновку, що система менеджменту якості підприємства не тільки відповідає вимогам міжнародного стандарту і ефективно функціонує, а й постійно розвивається і вдосконалюється. Ми відзначаємо наявність дієвої системи стратегічного планування на підприємстві, суттєве покращення в організації діяльності компанії та оцінюванні результативності процесів. Значного прогресу досягнуто на шляху до покращення якості обслуговування споживачів, для чого в компанії впроваджуються центри обслуговування споживачів і Call-центр. Також аудиторами була відзначена системна робота з моделювання та оптимізації внутрішніх бізнес-процесів, для чого в компанії використовується програмний продукт ARIS, а також впровадження системи електронного документообігу. В ході аудиту не виявлено жодної невідповідності, що дає підстави для отримання компанією відповідного Сертифікату».

Генеральний директор ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Микола Чернявський зізнається, що проходження аудиту було нелегким випробуванням для підприємства: «По суті, ресертифікаційний аудит — це отримання нового сертифікату ISO 9001:2008. Це дуже відповідально, оскільки нас перевіряли не тільки на відповідність вимогам стандарту, а й оцінювали об’єктивні докази розвитку і вдосконалення всіх складових частин системи управління якістю на підприємстві».

Цього року в компанії також вирішили відзначити кращу філію та кращий підрозділ за досягнення у сфері менеджменту якості. Особливу відзнаку — спеціальні вимпели — отримали філія «Галицький РЕМ» та відділ інформаційної політики.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.