Політика

Прикарпатське КРУ бере на контроль використання бюджетних коштів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Протягом 2010 року працівники контрольно-ревізійного управління в Івано-Франківській області перевірили 414 об′єктів, на яких виявлено порушень при використанні бюджетних коштів на суму 121,4 млн. грн. Про це 25 лютого на колегії облдержадміністрації поінформував начальник управління КРУ в області Геннадій Буковський.

Серед основних порушень — завищення вартості будівельних робіт, незаконне призначення премій і отримання субвенцій з бюджетів, недоліки проведення тендерних процедур.

Голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк поцікавився, чи входять до складу тендерних комітетів працівники КРУ. Отримавши негативну відповідь, він дав доручення ввести до складу тендерного комітету працівників обласного КРУ і запровадити порядок обов′язкового візування всіх розпоряджень про використання бюджетних коштів працівниками контрольно-ревізійного управління.

«Якщо потім виявлять порушення, нехай правоохоронні органи порушують кримінальну справу проти того працівника контрольно-ревізійного управління, який завізував, і працівника державного казначейства, який пропустив ці кошти», — сказав Михайло Вишиванюк.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.