Політика

Португалія поважає

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Микола Палійчук як керівник області був включений в делегацію через те, що Івано-Франківщина ввійшла в четвірку найкращих областей України за темпами розвитку. Разом з керівниками кращих областей в делегацію був включений Голова Ради міністрів Криму, а очолив її Президент України Віктор Ющенко.

 

Як розповідає голова ОДА, бізнес-форум був організований на високому рівні, з португальської сторони в ньому брали участь 57 великих компаній (банки, будівельні організації, туроператори, представники сільського господарства), тобто ті? які готові інвестувати кошти в Україну, в тому числі і нашу область. У свою чергу керівники регіонів України представляли свої інвестиційні проекти.

У нашого Президента було багато зустрічей та й програма була дуже насиченою. «Я відчув велику повагу, з якою Португалія ставиться до України. Надзвичайно велику», — з приємністю зазначив М.?Палійчук.

Президент Португалії ще й подякував нашому Президенту за те, що ті українці, які приїхали до них на заробітки, є відповідальними людьми та добрими спеціалістами. Там наші емігранти, до речі, почали згуртовуватися: вже мають свою газету і навіть вулицю назвали «Україна Авеню».

Наш Президент закликав українців повертатися додому, бо на сьогоднішній день в Україні є що робити, і хороші спеціалісти потрібні і в нас. Наш Президент, певне, забув, або й ніколи не знав, скільки ж платять у нас тим хорошим спеціалістам. І що люди їдуть за кордон не від доброго життя.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.