Політика

Понад 30 автомобільних мостів на Прикарпатті потребують ремонту

Google+PinterestLinkedInTumblr

Внаслідок сильних дощів, які пройшли на Прикарпатті 7-8 липня 2010 року, станом на 6 годину ранку 13 липня в області залишаються частково підтопленими 1834 житлові будинки, 1880 криниць, 9800 присадибних ділянок, 5539,2 га сільгоспугідь. Пошкоджено близько 14 км водозахисних дамб та 20 км берегоукріплень, розмито 136 км берегів.

Залишаються зруйнованими 3 автомобільні мости, пошкодженими – 30 автомобільних та 119 пішохідних мостів, 430 км автомобільних доріг державного і місцевого значення.

Досі відсутнє газопостачання у 6 населених пунктах, без електрозв’язку залишаються 2382 абоненти у 14 населених пунктах області.

Всього за минулу добу на ліквідації наслідків негоди в постраждалих населених пунктах Івано-Франківщини задіяно 468 чоловік особового складу МНС, 47 одиниць техніки, 1 плавзасіб та 34 мотопомпи.

За інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Державної гідрометеорологічної служби, станом на 6 годину ранку 13 липня рівень води на всіх ріках області нижче рівнів заплав. Пожежно-рятувальні підрозділи МНС продовжують працювати в постраждалих населених пунктах Івано-Франківщини. Рятувальники МНС надають допомогу населенню з відкачування води з житлових будинків, дворогосподарств та колодязів, підтоплених присадибних ділянок та сільгоспугідь. Ситуація перебуває під контролем Головного управління МНС в області.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.