Політика

Платити за тепло тепер зручніше

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З березня споживачі ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» можуть сплачувати без комісії за послуги, не тільки традиційно в касі, а й через платіжну систему Приватбанку. Раніше клієнти СТЕК мали можливість платити через Інтернет тільки за допомогою системи Portmone. Тепер для того, щоб розрахуватися за теплопостачання чи за гарячу воду, треба зайти на сайт компанії stek.if.ua, зареєструватися в інформаційно-платіжній системі та обрати для себе зручний спосіб розрахунку.

Для реєстрації в Інформаційно-платіжній системі споживачу потрібно вказати своє ім’я, прізвище, а також номер особового рахунка. Крім цього, в системі СТЕК можна внести показники та переглянути свою історію нарахувань.

«Ми робимо все для того, щоб нашим споживачам було максимально зручно та легко сплачувати за наші послуги, – зазначає заступник директора СТЕК зі збуту теплової електроенергії Галина Риснюк. – Приватбанк є одним з найпопулярніших в нашому місті, тому ми пішли на зустріч нашим клієнтам».

Нагадаємо, ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» експлуатує котельню на вул. Індустріальній і забезпечує теплом третину Івано-Франківська. 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.